Skyrim na Prezydenta

Najlepsza gra w jaką prawdopodobnie zagrasz

I to nie jeden czy dwa razy. Obecnie masz Skyrim w edycji zwykłej, średniej i super wybajerzonej. Do tego na wszystkich możliwych platformach ze Switch’em włącznie.

Sama gra dostarcza wielu godzin dobrej rozrywki. Kiedy odkryjesz nexusmods.com, wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Setki modów później gra przestaje działać, ale nie przejmujesz się. Po prostu zaczynasz od nowa, tym razem wielkim Orkiem z buildem super melee. Kończysz rozgrywkę skradając się i strzelając z łuku, bo tak prościej. To nigdy nie zawiodło, a powolne bicie z dwuręcznego topora a i owszem.

Special Edition

Skyrim + dodatki potrafią się zbugować. Zwłaszcza jeśli chcesz pograć w jakimś egzotycznym języku np. po polsku. W tym przypadku instalujesz mod do odblokowania achievement’ów z świątyni Miraaka i chwilę później balujesz z okazji wykręcenia calaka.

Za Special Edition ktoś powinien trafić do piekła. Skyrim jak Skyrim, parę bugów załatanych, dodatki instalują się z grą, cud miód i orzeszki. Spróbuj zainstalować jakikolwiek mod, chociażby na poprawienie jakże czytelnej, oryginalnej mapy.

Ty cheaterze! Wyłączamy ci achievementy!

Jak dobrze że są ludzie którzy zrobili moda, który… odblokowuje możliwość zdobywania achievementów jeśli posiadasz mody.

Yo dawg, I heard you like mods…

Bethesda, kiedy Skyrim 2?

Zapytał “fan” Elder Scrollsów i dziwi się dlaczego wszyscy łapią facepalm’a na forum. Gdyby śledził cykl wydawniczy Bethesdy to dowiedziałby się że potencjalne TES VI nie wyjdzie jeszcze przez jakiś czas. Obecnie trwa odcinanie kuponów ze Skyrima ile się da.

Gra wydana w 2011 roku doczekała się tylu odsłon na tylu platformach a ludzie i tak to kupują. Gdyby gra była zła to może bym się bardziej dziwiła, po prostu trochę zastanawiam się czy ludziom chce się tyle razy omijać zabijanie Paarthunaxa.

Podsumowując

Tylko teraz, nowa* gra od Bethesda - Skyrim na Domestosa. Teraz możesz srać i grać jednocześnie. Niech Fus ro dah doda ci siły w wydalaniu i przyspieszy ruch jelit!

Dodatkowo dołącz do społeczności fanów serii gry Half Life i zacznij tworzyć memy o TES VI!

*odgrzewany kotlet po raz kolejny