Wyklikaj przyjaciela już dziś

Introwertycy XXI w

Dziś prawie każdy jest introwertykiem. Człowiek aż zaczyna się zastanawiać jak to jest możliwe - zgodnie z krzywą Gaussa najwięcej powinno być ludzi takich po środku. A tych w sumie jest najmniej. Ale nie o tym dziś.

Nie masz przyjaciół? Nie chce Ci się ruszać tłustego zadka sprzed kompa? Załóż konto na Patooku i znajdź przyjaciela już dziś!

Bo inne dobre nazwy były już zajęte

Sądzę że taki jest prawdziwy powód dlaczego nazywa się tak ten serwis. Wciskanie kitu, że to jakieś słowo z azerbejdżańskiego czy tam innego języka to słaba wymówka. Dla mnie brzmi jak robienie kupy (poop took).

No ale to tylko nazwa, FB też nie brzmi zbyt mądrze.

Features

Najprostsza to jest tylko rejestracja. Cała reszta to coraz większe schody dla użytkownika. Appka na telefon potrafi wysypać się bo zbyt szybko kliknąłeś na klawiaturze. Niby aktualizacje są częste, ale niezbyt widać żeby coś się zmieniało. I mam tu na myśli całą mechanikę, bo to leży i kwiczy.

Ustawienie filtrów to jakiś żart, naklikać się musisz jak jakiś pojeb tylko po to żeby i tak potem nie działały. Zbieranie punktów jak na Orlenie, zbieraj punkty - wymieniaj na beznadziejne nagrody. W tym przypadku jedyną nagrodą to “odkrywanie” kto polajkował Twój profil. Bo ofc, taki ficzer nawet w koncie premium nie występuje.

O, konto premium. Postanowiłam wytestować. Nie widzę większej różnicy. Poza wielkimi literkami PREMIUM. Najgorszy deal roku, jak na memie z Trumpem.

Czasem znikają sobie wiadomości. Albo całe rozmowy. Nie wiem czemu i nie wnikam, support i tak zajmuje się tylko pajacami nagabującymi do czynności seksualnych. Może takich bałwanów jest tylu, że aż nie mają czasu na poprawianie silnika i algorytmu.

Ponabijałabym się jak to weryfikacja konta następuje dzięki samojebce, ale to jest tak żałosne, że aż wstrzymam się od głosu.

Aplikacja webowa

O tak, istnieje także aplikacja webowa. Nie wiem jak można źle skorzystać z Bootstrapa, ale twórcom udało się to. Strona wygląda jak fioletowe gówno, ciężko się odnaleźć, a sama strona to błąd na błędzie. Do tego zero responsywności. Nie wiem czego oczekiwałam w sumie.

Użytkownicy

Nawet nie wiem czy powinnam tutaj coś pisać. Zdrowo się zawiodłam, a to że ludzie to taborety wiedziałam nie od dziś. Teraz już wiem że tak jest na całym świecie, nieważne czy to Polska, GB, USA czy Meksyk.

Podsumowując

Jesteś samotny i chcesz mieć przyjaciół, a wszyscy dookoła Cię ignorują? Załóż konto już dziś i przenieś szarą rzeczywistość do tej wirtualnej!

Szansę na znalezienie prawdziwego przyjaciela masz bliską zeru, ale zawsze możesz spróbować. Potem możesz poskarżyć się an FB innym SJWs jak to ludzie są nietolerancyjni i wymagają od Ciebie odpisywania więcej niż trzech słów.